Menu

Burak Deniz Kimdir / Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Murat


Show TV ekranlarının büyük ilgi toplayan dizisi Aşk Laftan Anlamaz oyuncuları ve hikâyesiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Başrollerini Burak Deniz ve Hande Erçel üstlenmektedir.

İlk başrol deneyimini Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle yaşayan ünlü oyuncu Burak Deniz, Murat Sarsılmaz karakterini canlandırmaktadır.

Tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahttı ile Giresun’da doğan ve İstanbul’da yaşayan Hayat’ın aralarındaki kavgayla başlayan ilişkileri konu edilmektedir.

Burak Deniz Aşk Laftan Anlamaz dizisinde başarılı, sorumluluk sahibi ve ciddi bir iş adamını canlandırmaktadır.

Murat Sarsılmaz annesini çocuk yaşta kaybetmiş ve iş hayatına erken yaşlarda atılmış yetenekli bir iş adamıdır.

Hayat’ın tesadüfen Murat’ın patronluğunu yaptığı şirkette asistanının asistanı olarak işe başlamasıyla olaylar gelişmektedir.

Burak Deniz Kimdir?

Burak Deniz 20 Ekim 1989 senesinde İstanbul’ da dünyaya gelmiştir ve 28 yaşındadır. Kova burcu erkeğidir. 77 kg ve 1.85 boyunda olan Burak Deniz kahverengi göz rengine ve siyah saçlara sahiptir.

Eğitim hayatına İzmit’de başlayan Burak Deniz Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde Sanat Tarihi bölümünü bitirmiştir. Annesi ve babası Burak Deniz çok küçükken ayrılmışlardır.

Annesi, dedesi, ananesi, teyzeleri ve dayıları ile birlikte kalabalık bir ailede ilk torun ve yeğen olarak büyümüştür.

Oyunculuğa 2011 senesinde başlayan Burak Deniz izlediği Türk filmlerinden sonra oyuncu olma kararını vermiş ve İzmit’den İstanbul’a gelmiştir. Evli olmayan ünlü oyuncu Burak Deniz uzun süredir Büşra Develi ile birliktedir.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain