Menu

Burak Demir Kimdir / Şevkat Yerimdar Dizisi Niko


Şevkat Yerimdar Dizisi Niko
Niko, mahalle muhtarıdır ve oldukça bilmiş bir karakterdir. Daima bir ermiş gibi konuşur ve etrafındakilere kıssadan hisse hikayeler anlatır.

Niko, ermiş tavrına ve anlattığı hikayelere nazaran pek de ayakları yere basan bir karakter değildir. Aynı zamanda Şevkat’in de kankası olup Bahar’ın da kardeşidir. Babası Türk olan Niko’nun annesi ise bir Rum’dur. Babası hayatını kaybetmiştir.

Burak Demir Kimdir?

Burak Demir, 3 Kasım 1978 doğumludur. Şu an otuz sekiz yaşındadır. Ankaralı olan oyuncu akrep burcudur. Kendisi 1.78 boyunda ve yetmiş bir kilodur. Burak Demir’in saç rengi siyah iken göz rengi ise kahverengidir.

Bilkent Üniversitesi’nden Tiyatro Oyunculuk bölümünü bitirmiş olan Burak Demir, 2007 senesinde İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde İleri Oyunculuk alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

İlk olarak yer almış olduğu tiyatro oyunları aracılığı sayesinde sahne ile tanışmıştır. Kendisi üniversite eğitiminin ardından İstanbul’a yerleşmiştir ve yaşamını burada sürdürmeye devam etmektedir.

Burak Demir’in kardeşi olan Murat Demir’de tıpkı kardeşi gibi oyunculuk yapmakta olup aynı zamanda beğeni de toplamaktadır.

Burak Demir birçok dizi ve sinemada rol alıp oyunculuk alanındaki performansını göstererek bu alanda başarılara imza atmıştır.

Özel hayatını gizli tutmayı başarılı tutan oyuncunun şu an için hayatında kimse olmadığı düşünülmektedir.

Burak Demir Fox Tv’de yayınlanacak olan Şevkat Yerimdar dizisinde Niko karakteri ile birlikte yakın zamanda seyircilerin karşısında olacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain