Menu

Burak Dakak Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Onur

Onur, yedi mahkûm gençten bir tanesidir. Babası milletvekilidir ve zengin bir aileden gelmektedir. Perihan’ın oğludur. Onur oldukça zengin olmasına rağmen çok dar bir hayat görüşü vardır ve çevresi tarafından zengin bebesi olarak tabir edilebilecek bir karakterdir.

Hayattaki tek gayesi her daim üstünlük kurmaktır. Ne bir ideali ne bir hayali ne de bir vicdanı vardır. Henüz lise çağında olmasına rağmen birçok kötü davranışı sergilemektedir diğer bir deyişle her türlü pislik görülür.

Onur Cemre’ye saplantılı bir şekilde aşık olduğundan durmadan ona rahatsızlık verecektir. Onur, babasının aslında öz babası olmadığını anladığında artık kontrolden tamamen çıkar.

Burak Dakak Kimdir?

Burak Dakak, 8 Haziran 1998 doğumludur ve şu anda 18 yaşındadır. Doğum yeri Ankara’dır. Boyu 1.67 olan oyuncu, 60 kilodur ve ikizler burcudur.

Göz rengi kahverengidir, saç rengi ise siyahtır. Burak Dakak daha önceki eğitimlerini de Ankara’da tamamlamış olup yine Ankara’da lise öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmektedir.

Burak Dakak henüz daha çok genç olmasına rağmen sempatik mizacı ve tavırlarının da etkisi ile birlikte oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

İlk olarak 2008 yılında, 10 yaşındayken bir dizide oynayarak oyunculuğa başlamıştır. Birçok dizide elde etmiş olduğu başarı sayesinde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Burak Dakak dizi çalışmalarına hala devam etmekle birlikte şimdi Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Onur karakterini canlandırmaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain