Menu

Burak Çelik Kimdir Kaç Yaşında Hayatı Boyu

burak-celik-kimdir-boyu-yasi-gorsel
Burak Çelik Hangi Dizide Oynadı Hayat Sevince Güzel Burak Çelik Kimdir
Burak Çelik 21 Temmuz 1992 İstanbul doğumlu (24 yaşında) olan Türk kökenli manken, model ve oyuncu kariyerine sahiptir. Boyu 1.90, yengeç burcuna sahip yakışıklı model öncesinde babasına ait olan bir otoparkta çalışmaktaydı. Daha sonra ünlü menajer Ataberk Oral’ın keşfi ile 2013 yılının Best Model of Turkey’in birincisi olmuştur. Aynı sene katıldığı Best Model of The World yarışmasında da en iyi erkek model olarakta birinci olmuştur. Kendini geliştiren Burak Çelik, büyük başarılara 2013 yılı dâhiliyle imza atmıştır.

Oynadığı dizi ve kliplerden adını oldukça duyurmuş ve kendinden çokça söz ettirmiştir. Ünlü şarkıcı Hande Yener’in Hasta klibinde oynamış ve Kraliçe adlı albüm kapağında kendini göstermiştir. Daha sonra Karagül dizisinde Serdar Kılıçoğlu ismiyle 100 bölüm rol almıştır. Yaptığı oyunculuk ve yakışıklılığın getirisi ile büyük beğeni toplamıştır. Daha sonra Barış karakteri ile Hayat Sevince Güzel dizisinde başrol olmuştur.

Burak çelik’in kendisi gibi Best Model of Turkey’de birinci olan Ayşenur Özkan ile evlenmiştir. 2 yıl kadar birlikte olan çift şiddetli geçimsizlikten ayrılmışlardır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain