Menu

Bülent Düzgünoğlu Kimdir / Adı Efsane Dizisi Seyfi


Ekranların sevilen yapımlarından Adı Efsane isimli televizyon dizisinin işlemekte olduğu konu, toplumda sıklıkla yaşanan ve bu nedenle toplumun aşina olduğu bir konudur.

Dizide Tarık isimli karakterin, hayatındaki büyük çöküş dönemini nasıl atlattığı anlatılmaktadır. Başarılı bir profesyonel basketbol oyuncusu olan Tarık, ciddi ve geri dönülmez bir sakatlık yaşar. Bu sakatlık, onun profesyonel spor hayatının bitişine neden olur.

Bu talihsizliğin ardından büyük bir maddi ve manevi çöküş dönemine girer. Son darbeyi ise eski eşinden olan kızlarının velayetlerini, eski eşine kaptırarak yer.

Kaybetmekten usanan ve kızlarına çok düşkün olan karakterin, kızlarını geri alma çabası en can alıcı biçimde ekranlara yansıyor.

Televizyon dizilerinden tanınan başarılı oyuncu Bülent Düzgünoğlu, bu etkileyici hikayede Seyfi isimli karaktere hayat veriyor.

Bülent Düzgünoğlu Kimdir?

Bülent Düzgünoğlu, 1973 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuş olan oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini 2007 yılında yaşamıştır. 27 Mart doğumlu olan oyuncu, Koç burcudur.

Kendisinin boyu 1.80 cm. olup, kilosu 95 kg.’dır. 2007 yılında ilk dizi projesinde yer aldıktan sonra, ekranlardan neredeyse hiç ayrılmamıştır.

Çok sevilen birçok televizyon dizisinde, ekranların en sevilen yüzleriyle birlikte rol almış ve kadrolara renk katmıştır.

Bülent Düzgünoğlu, şuanda, ekranlarda olan ve çok sevilen, baş rollerini Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’in paylaştığı Adı Efsane isimli dizide Seyfi rolünü başarıyla canlandırmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain