Menu

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Yeni Bölüm Hangi Günler Var


ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan ve ilk bölümünden itibaren büyük bir ilgiyle takip edilen Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı dizi, şimdiden sezona damgasını vuracak yapımlar arsındaki yerini aldı.

Usta oyuncu kadrosu ve farklı senaryosuyla dizi severleri ekran başına kilitlemeyi başaran dizi her hafta dozu yükselen bir heyecanla evlere konuk olmaya devam ediyor.

Yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde başrolleri Kerem Bursin ve Leyla Lydia Tuğutlu paylaşırken, aynı zamanda Gürkan Uygun, Ali Yörenç, Osman Alkaş, Burak Tamdoğan ve Seda Akman gibi usta oyuncular da yer alıyor.

Yayın Günü ve Saatleri

5 yaşında annesinin öldürülmesine şahit olan Ali’nin denizlerde geçen 24 senenin ardından İstanbul’a dönüşü ve hayatında ki sır perdelerini aralaması üzerine kurgulanan dizide Derin’le olan aşkı ve heyecan dolu mücadelesi ile farklı ve orijinal bir senaryoya sahip olan dizi ATV ekranlarında her hafta Çarşamba günleri saat 20:00’de yayınlanıyor.

Ayrıca diziyi gününde ve saatinde takip edemeyenler için kanal yönetimi tarafından tekrarları farklı gün ve saatlerde ekrana geliyor.

Perşembe geceleri saat 01.10’da, Cuma geceleri saat 03.15’da, cumartesi geceler saat 23.30’da, Pazar günleri saat 15.30’da ve Salı günleri saat 00.15’te tekrar bölümlerini seyredebileceğiniz gibi www.atv.com.tr adresinden istediğiniz her gün ve her saat tekrar bölümlerini takip edebilirsiniz.

Şimdiden fenomen diziler arasında kendine yer bulan dizinin, uzun bir süre dizi gündeminde yer alması bekleniyor.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain