Menu

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Ne Zaman Başlıyor Hangi Günler Oynuyor


Atv ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek 4 Ocak Çarşamba günü ilk bölümü ile seyircilerin karşısına çıktı.

Başrollerini Kerem Bursin, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu, gibi isimler paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı dizi çarşamba günleri saat 20.00 ile 24.00 arası Atv ekranlarında seyircilerin karşısına gelecek

Bu Şehir Arkandan Gelecek filminde kim hangi karaktere can vermekte?

Dizi de Kerem Bursin 5 yaşında annesini kaybedince hayatının geri kalanını gemilerde yurtdışında geçirmek zorunda kalan Ali Smith adında bir karaktere can vermektedir.

Ali Smith’i gemideki görevlilerden Rauf adında bir kişi sahiplenir ve onu koruyarak gelişmesini, kendini geliştirmesini sağlar.

Ali Smith 5 dil bilmekte aynı zamanda da çok iyi derece de boks yapmaktadır. Paralı dövüşlere katılarak ek gelir sağlamaktadır.

Leyla Lydia Tuğutlu ise dizide zengin bir iş adamının kızı olan Derin’i canlandırmakta. Derin ailesinin baskılarıyla Yiğit adında biri ile nişanlıdır ama Derin bu durumu istemeden kabul etmiştir.

Derin dans meraklısıdır ve kendi istediği için dans etmek ister. Bu isteği babası tarafından olumlu karşılanmayınca babası ile hesaplaşmak için limana gider ve yaşanan olayların sonucunda Ali Smith ile tanışmış olur.

Gürkan Uygun ise dizide eski profesyonel bir boksörü canlandırır. Aynı zamanda da Ali Smith’in babasıdır. Ama Ali Smith bu durumu bilmez. Dizi ilk bölümünde bu olay örgüsü üzerine devam etmiştir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain