Menu

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Konusu Oyuncuları


Atv ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek yayınlanan ilk bölümü ile seyircilerine merhaba dedi.

Güçlü bir kadrodan oluşan filmin yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı yapmakta. Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı film bir Ay yapım projesi olarak karşımıza çıkmakta.

Filmin başrollerinde Kerem Bursin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Alkaş, Nilperi Şahinkaya, Defne Kayalar ve Burak Tamdoğan paylaşmakta.

Filmin diğer oyuncu kadrosunda ise Seda Akman, Berrak Kuş, Bengü Ergin Balta, Hakan Çimenser, Serkan Börekyemez, Hazal Benli, Cemre Öktem, Emir Özyakışır, Selim Türkoğlu ve Barış Akkoyun bulunmakta.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisinin Konusu

Ekranların yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek’in konusunun içerisinde aşk, kavuşma, dostluk, ayrılık ve hasret gibi temalar işlenmekte.

Filmde Kerem Bürsin, Ali Smith karakterini canlandırmakta. Ali Smit 5 yaşındayken annesi öldürülür ve hayatının geri kalanını yük gemilerinde ve ülke dışında geçirir.

Kendini oldukça geliştiren Ali Smith boks meraklısıdır ve iyi bir dövüşçüdür. Çalıştığı gemi Şili’den hareket edip İstanbul’a gelince Ali Smith’in hikayesi de İstanbul’da devam eder.

Limanda görüp takip ettiği Derin ile aşk yaşamaya başlar. Ali Smith Şahin Vargı’nın oğludur. Şahin Vargı karakterini Gürkan Uygun canlandırmakta.

Ali ile Derin birbirlerine yakınlaşırlar ama Derin zengin bir ailenin kızıdır. Ayrıca dans etmeyi çok seven Derin kendini kanıtlamak için ailesini karşısına alır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain