Menu

Brad Berke Bayrak Kimdir / Dayan Yüreğim Dizisi Selim


Dayan yüreğim dizisi-Selim nasıl bir karakterdir?
Selim, Elvan’ın ufak oğludur. Selim’in bütün hayali bir futbolcu olmaktır ancak yaşadığı talihsiz bir trafik kazası sonrasında tüm hayatı birdenbire sonsuza dek değişecektir.

Atıf Anal Selim’e araba ile çarpınca Selim artık sakat kalmıştır. Küçük yaşta hayatı ve hayalleri elinden kayıp giden Selim, annesinin de hapse atılmasının ardından teyzesi ve hayırsız eniştesinin yanında yaşamaya başlıyor.

Kız kardeşi Seray’la hayat karşısında yapayalnız kalan Selim yaşadıklarına karşı sessiz bir mücadele içerisindedir.

Brad Berke Bayrak kimdir?

Brad Berke Bayrak, 19 Şubat 2007 doğumludur. İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Küçük oyuncu şu anda 10 yaşındadır. Boyu 1.10 metre boyunda olup 20 kilodur.

Kendisi kova burcudur ve ela gözlere sahiptir. Brad Berke Bayrak kumral saçlı olup ayakkabı numarası 29’dur. Beyaz tenlidir. Brad Berke Bayrak, şu an eğitimine ilkokul öğrencisi olarak devam etmektedir.

Küçük oyuncu, ekranların karşısında ilk defa 2013 yılında seyirci ile buluşmuştur.

Brad Berke Bayrak Fox Tv’de seyircilerin karşısına çıkacak olan ve başrolde Ecem Uslu ile Cansel Elçin’in yer almış olduğu Dayan Yüreğim isimli dizide Selim karakterine hayat verecek ve bu onun ekran karşısındaki ikinci deneyimi olacaktır.

Brad Berke Bayrak’ın sevimli ve sempatik tavırları ile herkesin gönlünü kazanacağı düşünülüyor. Bunun yanı sıra küçük yaşta oyunculuk kariyerine adım atmış olmasıyla da önü açık ve parlak bir geleceğin onu beklediğini de göz ardı etmemeliyiz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain