Menu

Bodrum Masalı Reyting Sonuçları Ve Sıralaması Nasıl?

bodrum-masali-reyting
Gösterime girdiği günden beri büyük bir ilgi ile takip edilen Bodrum Masalı dizisinin yapımcılığını Erol Avcı üstlenmiştir.

Başrollerinde Şevval Sam, Hilmi Cem İntepe, Alperen Durmaz, Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerin yer aldığı dizi oyuncu kadrosu ile de büyük beğeni toplamıştır.

Dizi yayınlanmadan önce sosyal medya üzerinde oldukça fazla konuşulmaya başlamıştır. Dizinin başladığı gün reyting sıralamalarında çok iyi bir yerden giriş yaptığı bilinmektedir.

Bodrum Masalı Konusu Nedir?

Evren Ergüven hırslı bir adamdır. Fakat onun hırsı elindeki her şeyini kaybetmesine neden olacaktır. Otel sahibi varlıklı bir adam iken işlerin kötüye gitmesinin ardından iflasın eşiğine gelen Enver durumu ailesi ile paylaşacaktır.

Artık eski lüks yaşamı olmayan ailenin elindeki tek servet Yıldız’ın Bodrum’da babasından kalan otelidir. Otelin yarı hissesi Yıldız’a ait iken diğer hissesi Faryalı’ya aittir. Faryalı Yıldız’a gençliğinde aşık olmuş ve onu hiç unutamamış asi bir adamdır.

Bodrum’un en lüks otellerinde tatil yapan Ateş ve Su için hayat artık başka yüzünü gösterecektir. Bir zamanlar lüks içinde yaşam sürdükleri Bodrum’da çalışmak zorunda kalacaklardır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain