Menu

Bodrum Masalı Özeti Ne Zaman Saat Kaçta

bodrum-masali-dizi-ozeti
Bodrum Masalı Dizisi Özeti Ve Saat Kaçta Başlıyor?
Bodrum masalı hafta içi her Perşembe günü 20:00 da Kanal D ekranlarında yayınlanmaktaydı. Ancak 30 Ekim Pazar günü itibariyle her hafta Pazar akşamları ekrana gelecektir.

Çok zengin bir ailenin babasının yanlış işler yapması nedeniyle iflas etmesi ve bunun sonrasında tek ellerinde kalan Yıldız’ın Bodrum’daki evlerine yerleşerek tüm ailenin başından geçen olayı konu almaktadır. Çok zengin bir ailenin maddi durumlarının bozulması nedeniyle Su ve Ateş’in yeni hayatlarına alışmalarındaki zorlukları anlatmaktadır.

Bodrum’a dönerek yıllar önce hayata başladıkları oteli işletmeye başlamışlardır. Yıldız ise gençlik aşkı olan Faryalı ile yıllar sonra tekrar karşılaşmıştır. Ateş ve Su ise zengin sevgililerinden uzaklaşmak zorunda kalmışlardır. Alıştıkları lüks ve zengin yaşamı geride bırakarak, parasızlıkla ve Bodrum’un bilmedikleri yeni bir yüzü ile tanışmışlardır.

Bunun dışında Evren’in gizli metresi Gözde’de Bodrum’a taşınmıştır. Ve tam karşılarındaki evlere yerleşmiştir. Yıldız ile çok yakın olmaları, ayrıca borçlarını ödemek için otele ortak olması ile yeni bir tehdit oluşmuştur. Ateş ve Su Bodrum’da tanıştığı arkadaşları ile yavaş yavaş yeni hayatlarına alışmış ve mücadele etmeye başlamıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain