Menu

Bodrum Masalı Jenerik Müziği

bodrum-masali-jenerik
Son zamanların en çok sevilen ve en çok izlenen yapımlarından birisi olan Bodrum Masalı Pazar günleri ekran yolculuğuna son hız devam ediyor.

Oyuncu kadrosuyla, genç oyuncuların muhteşem performanslarıyla ve senaryosuyla izleyicinin kalbini kazanan dizi, Kanal D’nin en iddialı dizilerinden birisi. Herkesin kendinden bir parça bulduğu, her karakterin kendine özgü bir hayran kitlesi kazandığı dizi reyting sıralamasının üst sıralarında sağlam bir yer edinmiş gibi duruyor.

Dizinin Jenerik Müziği:

Yönetmenlik koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu dizi aynı zamanda jenerik müziği ile de gönüllere taht kurmuş durumda. Besteci Cem Özkan tarafından bestelenen dizinin müziği izleyiciyi öyle etkiledi ki dizinin bu kadar sevilmesinde jenerik müziğinin de hatırı sayılır bir katkısı olduğunu söylemek pek yanlış olmaz.

Daha önceleri de birçok sevilen dizinin jenerik müziğine imza atmış olan Cem Özkan, yapımcıların bir numaralı tercihi durumundadır.

Jenerik müziğinin yanı sıra dizi içinde kullanılan müziklerde çok etkili olmakta ve izleyicinin havaya girmesine ve gözyaşı dökmesine neden olmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain