Menu

Bodrum Masalı Hangi Günler Saat Kaçta Oynuyor?

bodrum-masali-saat-kacta-basliyor
Bodrum Masalı Dizisi Yeni Bölüm Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanıyor?
Yaz aylarında izleyicisi ile buluşan Bodrum Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Hilmicem İntepe, Şevval Sam, Timuçin Esen, Murat Aygen, Alperen Duymaz gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Yayınlandığı günden bu yana çok sevilen dizi her hafta kanal D ekranlarında Pazar akşamları saat 20:00 da ekranlarda olmaktadır.

Dizinin konusu nedir?

Yapımını TMC yapımın üstlendiği Bodrum Masalı’nın konusu ise şöyledir. Eskiden oldukça iyi yaşam şartlarında bir hayat yaşayan Ergüvenler, ailenin babasının iflas etmesiyle beraber her şeylerini kaybedecektir.

Bundan sonra ise Ergüven ailesini yeni bir hayat beklemektedir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Ve bu aile hiç bilmediği bir yokluk ile karşı karşıya kalmıştır.

Artık tek yolları, eskiden işletmecisi oldukları Bodrum’da olan otellerini tekrar işletmek ve bu şekilde hayatlarını sürdürmek olacaktır.

Böylece anne Yıldız, baba Evren, Ağabey Ateş ve Kız kardeş Su’yun Bodrum’a gelmesi ile yaşayacakları macera başlamaktadır. Eğer sizler de Bodrum Masalı hakkında daha fazla şey öğrenmek isterseniz her Pazar akşamı izleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain