Menu

Bodrum Masalı Dizisi Oyuncuların Kıyafetleri

bodrum-masali-kiyafetleri-2
Bodrum Masalı dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. Dizi oyuncularına bakacak olursak: Alperen Durmaz, Hilmicem İntepe, Bora Cengiz, Serhan Onat, Murat Aygen, Timuçin Esen, Ezgi Şenler, Dilan Çiçek Deniz, Serel Yereli, Toprak Sağlam, Şevval Sam, Zehra Yılmaz gibi isimler farklı farklı karakterlerde yer almaktadırlar.

Dizi oyuncuların her bölüm sahnesinde giydikleri kıyafet ve taktıkları aksesuarlar sponsorlu ürünlerdir.

Kıyafet Sponsorları:

Dizideki kıyafet, ayakkabı, elbise, çanta, takı, aksesuar için Kanal D destekli sponsorlar bulunmuştur. Dizi sponsorlarına bakacak olursak: Baharoğlu, adL, Nike, Cadı, Calvin- Klein, Derimod, Mortakı, NGSTYLE, Oxxo, Parkbravo, Vero Moda, David Jones, Feyizioğlu, Freddy, Koton gibi ünlü markaların sponsorluğunda dizi oyuncuları setlerde hazırlanmaktadır.

Sponsorlu ürünler dizi sezon finali sonunda açık arttırma ile satışa sunulabilir. Bunun için sponsor markaları ve izleyici talebi gerekmektedir.

Dizi oyuncularının her bölümde giydikleri kıyafetler ve taktıkları aksesuarlar ile dizi içerisindeki görsel estetik yakalanmış görünüyor. Her hafta yeni bölümü ve heycanlı senaryoları ile Kanal D ekranında yer almaktadır.

bodrum-masali-giyim-modelleri bodrum-masali-giyim bodrum-masali-kiyafet bodrum-masali-kiyafetleri-1 bodrum-masali-kiyafetleri

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain