Menu

Bodrum Masalı Dizisi Oyuncuları Kadrosu

bodrum-masali-dizisi-oyunculari-kim
Bodrum Masalı Dizi Oyuncularının İsimleri
2016 -2017 sezonunun en iddialı dizilerinden ve Tmc yapımın yapımcılığını üstlendiği Bodrum Masalı yayımlandığı ilk günden beri büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış ve oldukça sevilmiştir.

Bir gençlik dizisi olarak çekilen Bodrum Masalında varlıklı bir iş adamı olan Evren Ergüven iki çocuğu ve karısı ile sözde mutlu bir hayat sürerken aynı zamanda Bodrum’da yasak aşkı ile de ilişkisine gizli bir şekilde devam etmektedir. Fakat verdiği yanlış kararlar sonucunda iflasın eşiğine gelmiş ve bütün aile yepyeni bir hayata başlamak için Bodrum’a taşınmışlardır.

Kısa süre içerisinde dizinin bu kadar sevilmesinde konusu kadar oyuncularının da rolü çok büyük. Başrol oyuncuları kadar yan rollerde oynayan genç yeteneklerde oldukça başarılı performans sergileyerek diziyi kısa süre içerisinde reytinglerde bir numaraya taşıdı. Peki, kim bu masalın oyuncuları?

Bodrum Masalı Oyuncuları Kimlerdir

Sevilen dizide Dilan Çiçek Deniz, Hilmi Cem İntepe, Alperen Duymaz, Serel Yereli, Murat Aygen, Sinan Bengier, Timuçin Esen ve Şevval Sam başrolleri paylaşmakta ve her hafta ekranlarımıza gelerek evlerimize konuk olmaktadırlar.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain