Menu

Bodrum Masalı Cenk Kim Gerçek Adı

bodrum-masali-cenk-kimdir-gercek-adi
Bodrum Masalı Dizisi Cenk Kim Gerçek Adı Nedir Kaç Yaşındadır
Kanal D’de yayınlanan Bodrum Masalı sezonun en iddialı yapımları arasında yer alıyor. Gerek oyuncu kadrosu gerekse de senaryosuyla büyük beğeni kazanan dizide rol alan oyuncuların performansları da oldukça dikkat çekiyor.

Bodrum’da geçen aşk ve entrika dolu dizi her hafta merakla beklenen diziler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Duygu yüklü sahneler izleyiciyi ağlatırken, entrika dolu sahneler de seyirciyi heyecanlandırıyor.

Dizide rol alan her karakter kendine özgü bir hayran kitlesi oluştururken, genç oyuncular oyunculuklarıyla izleyicinin beğenisini kazanıyor.

Dizide ki karakterlerden birisi olan Cenk’te dikkat çeken karakterlerden birisidir. Gerçek adı Bora Cengiz olan genç sanatçı henüz 25 yaşında olmasına rağmen oldukça başarılı bir geçmişe sahiptir.

Kadir Has Üniversitesi güzel sanatlar bölümünü bitiren yakışıklı oyuncu Bodrum Masalından önce birçok dizi ve sinema filminde rol almıştır. Aynı zamanda şarkıcı, fotoğrafçı ve radyocu kimlikleri de olan Bora Cengiz, gelecek vadeden sanatçılardan bir tanesidir. Genç kızların yeni gözdesi olmaya aday oyuncu 182 cm boyundadır ve yay burcudur.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain