Menu

Bodrum Masalı Aslı Gerçek Adı Kaç Yaşında?

bodrum-masali-asli-kimdir
Bodrum Masalı Dizisi Aslının Gerçek Adı Nedir
Bodrum Masalı dizinin güzel oyuncu Aslı karakteri gerçek adı ile Ezgi Şenler konusunda internet üzerinden arama motorları aracılığı ile birçok araştırma yapıldığı görülmektedir.

Bodrum Masalı Aslı Kimdir?

Ünlü oyuncu 1993 doğumlu ve Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı modern dans eğitimi almıştır.

Güzel oyuncu Ezgi Şenler, 9 yaşından itibaren Ankara Devlet Opera ve balesinde bale eğitimi almaya başlamıştır.11 yaşında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı klasik bale bölümüne girmeye hak kazanmıştır. Güzel fiziğinin nedenleri küçük yaşlarına dayanıyor.

Ezgi Şenler Bodrum Masalı dizisi ile ilk kez ekranlarda kendini gösterme fırsatı bulmuştur. İlerleyen zamanlarda içinde bulanacağı projeleri sabırsızlık ile bekleyen bir kitleye çoktan sahip olan Bodrum Masalının Bodrum Güzeli sevilen oyuncu Ezgi Şenler sade oyunculuğu ve duru güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Ezgi Şenleri, Bodrum Masalı dizisinde Ateşe olan aşkı ile tanıdık. Acılarına hepimiz ortak olduk. Gerçek hayatında ki özelini kimse henüz öğrenememiştir. Yalnız olacağı düşünülen ünlü güzel bu güzellikle daha ne kadar yalnız kalır merak konusu haline gelmiş gibi gözüküyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain