Menu

Birand Tunca Kimdir / Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Emre


Show TV dizilerinden biri olan “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinin başarılı oyuncusu, “Emre” karakteri ile karşımıza çıkıyor. Dizide Hayat ile Murat’ın başına bela olan Emre karakterinin yakışıklı oyuncu Birand Tunca olduğu karşımıza çıkıyor. Diziye sonradan dahil olan yakışıklı oyuncu, kısa sürede izleyicilerin dikkatini üzerinde toplamayı başardı.

Birand Tunca Kimdir?

Birand Tunca, 1990 yılında İstanbul’ da doğdu ve İstanbul’ da büyüdü. 2009 – 2014 yılları arasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde burslu olarak öğrenim gören yakışıklı oyuncu, televizyon seyircisinin karşısına ilk defa 2014′ te çıktı.

Ayrıca İstanbul Kumpanyasında ve çeşitli müzikallerde görev aldı. Bir süre Craft Tiyatro’ da asistanlık yaptı. Daha sonra Eric Morris oyunculuk workshoplarına katıldı.

Ünlü sanatçının boyu 187 santimetre ve kilosu 76 kilogramdır. Yeşil gözlü ünlü oyuncunun burcu ise Terazidir.

Gaye Sökmen Ajans ile çalışan yakışıklı oyuncuyu bugünlerde oynadığı “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinde “Emre” karakteriyle görüyoruz.

Aşk Laftan Anlamaz

Ünlü bir tekstilci olan Sarsılmaz ailesinin biricik veliahtı Murat Sarsılmaz, Giresun’ da doğar ve daha sonra İstanbul’ da 2 kız arkadaşıyla birlikte yaşamaya başlar.

Murat, baş karakterlerimizden biri olan Hayat ile tesadüfen tanışır ve Murat’ın çalıştığı şirkette asistan olarak çalışmaya başlar.

Aralarındaki durum, tatlı – sert, eğlenceli bir aşk hikayesine dönüşür. Sevilen dizi, her hafta Show TV de yayınlanıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain