Menu

Betül Çobanoğlu Kimdir / Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Derya


Betül Çobanoğlu Aşk Laftan Anlamaz dizinde Derya karakterini canlandırıyor. Derya Murat’ın (Burak Deniz) üvey annesidir. Murat’ın annesiyle babası ayrılınca Nejat Bey (Cem Emüler) Derya ile ikinci evliliğini yapar.

Bu evlilikten doğan Doruk’un (Oğuzhan Karbi) öz annesidir. Lüks ve para içinde yaşamayı seven bir karakterdir. Derya oğlu Doruk’un özel hayatına da karışır.

Doruk’un arkadaşı Aslı’yı orta düzeyde geliri olan bir ailenin kızı olduğu için oğluna layık görmez, ilişkilerini kesinlikle onaylamaz.

Derya, üvey oğlu olan Murat ve öz oğlu arasında ayrımcılık yapar, Murat’ı hiç sevmez. Sarsılmaz ailesinin büyüğü kayın validesi Azime Hanım (Azime Diper) ile hiç anlaşamaz ve sürekli tartışırlar.

Derya’nın Murat’a olan nefreti o kadar büyüktür ki, Murat’ın eski sevgili ile işbirliği yapıp Murat’ı tuzağa düşürmeye çalışırlar.

Betül Çobanoğlu Kimdir?

Betül Çobanoğlu 6 Nisan 1974 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Üniversite eğitimi Hacettepe Üniversitesi’nde Ankara Devlet konservatuvarında Tiyatro bölümünde almıştır. Kariyerine 1990 yılında dizi oyuncusu olarak başlamıştır.

Betül Çobanoğlu Fiziki Özellikleri

42 yaşındaki oyuncu Betül Çobanoğlu 1.61 cm boyunda, 52 kg ağırlığındadır. Koç burcu olan Çobanoğlu’nun göz rengi yeşildir.

Betül Çobanoğlu Hobileri

Betül Çobanoğlu işten kalan boş zamanlarını 5 yaşındaki kızı ile değerlendiriyor. Bunun dışında arkadaşlarıyla vakit geçirmekten, gündemi takip etmekten, film veya oyun izlemekten, kitap okumaktan ve müzik dinlemekten hoşlanır.

Ayrıca kağıt oyunlarıyla da arası çok iyi olan oyuncu özelikle tavla, kutu oyunları, kağıt oyunları, sessiz sinema ve Playstation oynamayı sever.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain