Menu

Berrak Kuş Kimdir / Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Süreyya


Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Süreyya
Senaristi, yönetmeni, hikayesi ve oyuncuları ile ekranlara çok iddialı bir şekilde giriş yapan Bu Şehir Arkandan Gelecek isimli dizi ilk haftalardan büyük beğeni toplamıştır.

Küçük yaşlarda anne ve babasız kalan Ali, gemilerde aşçılık yapan Rauf tarafından büyütülmüş ve bu sayede kaderi de değişmiştir.

Donanımlı ve eğitimli bir genç adam haline gelen Ali, İstanbul’a küskün olmasına rağmen, yıllar sonra Rauf’un ikna etmesiyle şehre ayak basar.

Hikayenin bundan sonrası hızla gelişir. Bu Şehir Arkandan Gelecek isimli televizyon dizisinde, Ali’nin annesinin intikamını almaya çalışırken yaşadıklarına şahit oluyoruz.

Diğer yandan Ali’nin yolu, ünlü bir armatörün kızıyla kesişiyor. Hikayenin içine aşk ve intikam girdiğinde ise her hafta izleyiciyi ekranlara kilitleyen bir tempo ortaya çıkıyor.

İddialı oyuncu kadrosunda olan Berrak Kuş, dizide Süreyya isimli karaktere hayat veriyor.

Berrak Kuş Kimdir?

Berrak Kuş, 1 Ocak 1972 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Kendisi hem tiyatro hem de dizi oyunculuğu yapmaktadır.

Diğer yandan çok başarılı bir seslendirme sanatçısıdır. Kendisi 1.67 cm. boyunda ve 56 kg’dır. Kendisi gibi oyunculuk yapan Cemil Büyükdöğerli ile evlidir.

Tiyatro ve dizi oyunculuğunun yanı sıra, önemli filmlerin Türkçe dublajlarında seslendirmeler yapmış olan sanatçı, bir dönem çocuklar için sağlıklı beslenme konulu bir televizyon programının sunuculuğunu da yapmıştır.

Şu anda, Atv ekranlarında yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek isimli dizide Süreyya karakterini canlandırmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain