Menu

Berkay Ateş Kimdir / Anne Dizisi Cengiz


Anne Dizisi Cengiz
Cengiz karakterine hayat veren Berkay Ateş dizideki karakteri oldukça sert, çıkarcı, kötü niyetli olduğu ve Melek Turna’nın annesi ile yaşadıkları ilişki sonucunda küçük Melek Turna’nın hayatı boyunca negatif olaylara olumsuz etkileyeceği ve zor anlar yaşatacağı Cengiz karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacaktır.

Anne dizisi

Her hafta Çarşamba günleri saat 20:00’da star TV’de izleyenleri ile buluşan anne dizisi milyonları ekran başına kilitlemektedir.

Diziyi yakından incelediğimizde ailesi tarafından şiddete maruz kalan küçük bir kız çocuğunun yürek parçalayan hikayesinin anlatıldığı dizide oyuncu kadrosunun performansı takdire şayandır.

Yönetmenliğini Merve girgin üstlendiği dizi Cansu Dere ve Vahide Gördüm usta oyuncuların yanı sıra heyecan verici konusu ile izleyenleri her hafta ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Berkay Ateş Kimdir?

19.02.1987 İstanbul doğumlu olan Berkay Ateş 29 yaşındadır. 1.80 boyundaki oyuncu 76 kilodur.

Vermiş olduğu bir röportajda anne tarafının Malatyalı baba tarafının Ardahanlı olduğunu söylemiştir Kova Burcu olan Berkan Ateş Oyunculuk eğitimleri için Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Eğitimi ve Semaver Kumpanya Oyunculuk Eğitiminde tamamlamıştır.

Berkay Ateş Birçok tiyatro oyununda yer almasının yanı sıra 2016 yılında ilk film kariyerine başlamıştır.

Star TV’de yeni sezonda başlayan ve izleyicinin büyük beğenisini kazanan Anne dizinde cengiz karakterine hayat veren Berkay Ateş başarılı oyunculuğu ile göz doldurduğu ve ilerleyen sezonlarda adından sıkça bahsettirecek gibi duruyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain