Menu

Berk Cankat Kimdir / Yıldızlar Şahidim Dizisi Aras


Yıldızlar Şahidim Dizisi Aras Kimdir?
Yapımcılığını Süreç Film’in yaptığı Yıldızlar Şahidim adlı dizide Berk Cankat’ı Aras rolüyle izleyeceğiz. Popülaritesi çok yüksek ve genç kızların sevgilisi bir pop yıldızı olan Aras, sahip olduğu onca şan ve şöhret arasında gerçek mutluluğu yakalayamamış olan bir gençtir.

Anne babası birbirine düşman olan ve büyük bir çekişmenin içinde büyüyen Aras, büyük bir üne sahip olmasına rağmen istediği hayatı yaşayamamaktadır ve henüz hayatının aşkıyla tanışmamıştır.

Berk Cankat kimdir?

Yıldızlar Şahidim dizisinin başrol oyuncularından olan Berk Cankat, 9 Mayıs 1984 tarihinde Ankara’da doğmuştur.

Müteahhitlik yapan babasından dolayı çocukluğu farklı şehirlerde geçmiştir. İlkokulu Hatay’da, ortaokul ve liseyi Ankara’da bitirmiştir.

2007 senesinde Ankara Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun olmuştur.

34 yaşındaki yakışıklı oyuncu, üniversiteden mezun olana kadar oyuncu olmayı düşünmüyordu. 2008’de mesleği için geldiği İstanbul’da oyuncu olmaya karar veren Berk Cankat, Akademi 35 Buçuk Sanat Evinde oyunculuk eğitimi aldıktan sonra 2011 yılında profesyonel bir tiyatrocu olarak hayatına yön verdi.

Birçok tiyatro oyunu ve dizi filmde rol alan oyuncu 2015 senesinde yılın en iyi erkek oyuncusu ödülüne layık görüldü.

Aslen Çerkez olan Berk Cankat, 1 metre 85 santim boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır.

Kahverengi gözlü ve kahverengi saçlı olan yakışıklı oyuncu boğa burcundadır.

Hayran kitlesini sürekli büyüten yetenekli oyuncu, yeni dizisiyle genç kızların yeni fenomeni olmaya aday sanatçılar arasında gösteriliyor.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain