Menu

Berk Atan Kimdir / Dayan Yüreğim Dizisi Atıl


Dayan Yüreğim dizisi bu sene yapımcılarının en çok güvendiği projelerden, diğer dizilerden bir adım önde. Dayan Yüreğim açıklanan oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekti.

Ece Uslu, Cansel Elçin’in başrollerinde olduğu dizide birçok ünlü oyuncu yer alırken dizide daha önceki projeleri ile kızları kendisine hayran bırakan Berk Atan’da yer alıyor.

Konusu sır gibi saklanan dizide Berk Atan’ın, Atıl isimli genç yakışıklı ve çapkın bir karaktere can vereceği bekleniyor.

Berk Atan Kimdir?

İzmir’in Bornova ilçesinde doğan oyuncu mankenlikten oyunculuğa geçen yakışıklı ünlülerden.1991 tarihinde doğan Berk liseyi de İzmir’de okumuş.

Eskişehir açık öğretim üniversitesinde iletişim eğitimi almıştır. Oyunluk eğitimi için şu anda Beykent üniversitesinde güzel sanatlar okuyor.

Küçük yaşlarda sporla ilgilen oyuncu bir dönem kalecilik yapmış Altay Futbol kulübünde ter dökmüştür.

1.89’luk uzun boyu ve güçlü fiziği ile dikkat çeken Berk 2011 yılında Best Model’de gelecek vadeden ödülünü almış bir sene sonra en iyi manken seçilmiştir.

Kısa sürelik mankenlik deneyiminden sonra yapımcıların dikkatini çekmesiyle Berk televizyon ekranlarıyla tanıştı.

Süper kahramanlar olan iç çamaşırlar tercih ettiğini belirten Berk içinde hala çocuk olduğunu anlatıyor. Sosyal medyada Facebook tercih etmeyen Berk Atan diğerlerinde oldukça aktif.

Hayvanları çok seven oyuncunun bir köpeği var. Koyu Galatasaraylı olduğuna belirtiyor. Bir iki dizi projesin de yer alan Berk, en büyük başarısını geçen sene final yapan dizide yakaladı. Bu senede, Dayan Yüreğim dizisiyle aynı başarıyı yakalayacağı düşünülüyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain