Menu

Beren Gökyıldız Kimdir / Anne Dizisi Melek


Anne Dizisi Melek
Anne dizisinde rol alan Beren Gökyıldız Melek isimli bir kız çocuğunu oynuyor. Melek, ilkokula gidiyor. Annesi ve annesinin sevgilisi ile yaşar.

Annesinin gece çalışması ve bu esnada Melek’in yalnız kalması bir de annesinin sevgilinin şiddetine maruz kalması çocuğun psikolojisini etkiler.

Melek gittiği okulda ki Zeynep öğretmenini çok sever, onunla zaman geçirmeye başlar. Zeynep öğretmenin de Melek’i sevmesi ve durumu hakkında bilgisi olması sebebiyle ayrıca kendi çocukluğunun da travmalarla geçmiş olması, Melek’i bulunduğu kötü aile ortamında kaçırmasına neden olur. Artık Melek’in annesi Zeynep Öğretmendir.

Beren Gökyıldız Biyografi

20 Eylül 2009’da İstanbul’da doğan çocuk oyuncu Beren Gökyıldız ilköğretim eğitim hayatına devam etmektedir. Oyunculuk kariyerine ilk olarak 2014’te başladı. Beren ailenin tek çocuğudur.

Aile önceleri Ankara’da yaşıyordu. Aile Beren’in dizi kariyeri sebebiyle İstanbul’a yerleşti. Beren Gökyıldız’ın babası makine mühendisi, annesi ise insan kaynakları uzmanı.

Oyunculuk Eğitimi Hakkında

Beren Gökyıldız’ın henüz bir oyuncu koçu bulunmuyor. Kendisini annesi çalıştırıyor.

Sevdiği Yemekler

Beren en çok sarımsak ve soğanı seviyor. Sarımsak ve soğan ile yapılan tüm yemeklerden hoşlanıyor. Sadece ekmek arası soğan bile yemekten hoşlanır.

Hobileri

Beren Gökyıldız’ın en çok hoşlandığı şey annesiyle birlikte televizyon seyretmek ve oyun oynamak. Ayrıca at biniyor, özellikle midillileri seviyor.

Sevdiği çizgi filmler arasında; My Little Pony, Barbie, Pepee, Pisi Kedi ve Caillou var. Evinde sevdiği çizgi film karakteri olan Pony’nin çokça oyuncağı bulunuyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain