Menu

Beni Affet Yeni Sezon Oyuncuları Kimler 2016 – 2017

beni-affet-yeni-sezon-oyunculari-2017
Beni Affet Yeni Sezon Oyuncuları Kimler 2016 – 2017 Kadrosu
Beni Affet dizisi 2016-2017 yeni sezonun da oyuncu kadrosunda çok önemli değişiklikler yapmıştır. Özellikle dizinin başlangıcından bu döneme kadar olan oyuncuların bazılarına yeni sezonda ekranlarda olmayacaktır. Beni Affet dizisinden Mert Altınışık, Nusret Şenay ve Gamze İğduroğlu gibi isimler ayrılmıştır.

2016 -2017 yeni sezon da ayrılan oyuncuların yerine gelen oyuncuların başında Saim Karakle gelmektedir. Kemal ve Bahar aşkının yerini alması hedeflenmiştir. 1986 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu 30 yaşındadır. Beni Affet dizisi senaryosuna göre Bahar ile aşk yaşaması için alınmıştır. Onur ile ile Bahar’ın karşısına çıkarak, aşk yaşanacaktır.

Ceylan karakteri ise üniversite okumak için Ankara’ya gelmiştir. Ancak Mahir’e âşıktır. Ceylan akraba olduğu için Kader’in kayınvadesi ile iş birliği yaparak Kader’i evden göndermeyi planlamaktadır. Mahir’e âşık olduğu için bütün kötülüklerde kayınvalideye yardım etmektedir.

Feride ve Eylül’ün yıllardır aramayan sormayan anne rolü ile Piraye diziye dahil olmuştur. Feride’nin eşi Cüneyt tarafından aranıp bulunan annesi yıllar sonra Feride ile karşı karşıya gelmiştir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain