Menu

Beni Affet Dizisinde Çalan Şarkılar Ve Müzikler

beni-affet-sarkilari-muzikleri
Star TV ekranlarının günlük dizisi Beni Affet 2 sezondan beri Nalan’ın Affedemem şarkısı ile giriş yapmakta idi. Dizinin şarkıyı izleyicilerine büyük bir ilgi ile hissettirmesi Nalan dinleyicilerinin de artmasında önemli katkılar sunmuştur.

Beni Affet 2016-2017 sezonu ile yeniden izleyicilerinin karşısında yerini almıştır. Başladığı günden itibaren büyük bir ilgi ile takip edilen dizi yeni sezonunda da beklediği ilgiyi bulabilmiştir.

Bu sezon dizide farklı oyuncuların yanı sıra dizi müziklerinde de değişiklikler yapılmıştır. Bu sezon Beni Affet dizisinde sık sık duyacağınız şarkılardan biri Funda Araréın seslendirdiği “Arar Körpecik” şarkısıdır.

Beni Affet Dizisi Konusu Nedir?

Osman ve Zühre Kozan için evlatları oldukça kıymetlidir. Fakat istemedikleri bir evlilik yapmak üzerelerdir. Oysa Bahar ve Kemal aradıkları aşkı birbirlerinde bulmuşlardır. Evin besleme kızı Feride her ne kadar Kozanların evinde uzun yıllar yaşamış olsa da gelin olarak Zühre Kozan tarafından istenilmemektedir.

Osman Kozan’ın iftiraları sonucu ayrılan Cüneyt ve Feride’nin arasına Eylül girecektir. Eylül Feride’nin yangında kaybettiği kardeşidir. İkisi de gerçeği tesadüf eseri öğreneceklerdir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain