Menu

Beni Affet Dizisi Kemal’in Gerçek Adı Nedir?

beni-affet-dizisi-kemal-gercek-adi-nedir
Beni Affet Dizisi Kemal Kimdir Gerçek Adı Nedir?
Star TV ekranlarının günlük olarak yayınlanan dizisi Beni Affet hafta içi her gün izleyicileri ile ekran karşısında buluşmaktadır. Dizi yayınlandığı ilk günden beri günlük diziler arasında en çok izlenen gündüz dizisi olabilmeyi başarmıştır.

Kemal (Mert Altınışık) Diziden Ayrıldı Şu An Dizide Oynamıyor

Diğer dizilerin aksine Beni Affet dizisi çekimlerine Ankara’da devam etmektedir. Cüneyt ve Kemal Kozan’ın hayatlarının aşkına kavuşma mücadelesinin, Fakir bir aileden gelen Bahar’ın avukat olma hayallerinden vazgeçmek zorunda olmasının anlatıldığı dizi yepyeni bölümleri ile hafta içi her gün saat 15.00 itibari ile Star TV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Mert Altınışık kimdir?

1986 doğumlu olan oyuncu tiyatro eğitimleri aldıktan sonra ilk dizisi Firar ‘da Kemal karakteri ile ekran karşısında yerini almıştır. Başarılı oyuncu 2011 yılında yayınlanan Beni Affet dizisinde Mehmet Kemal karakterine hayat vermiştir.

Mehmet Kemal Kozan ailesinin şımarık yetiştirilmiş oğludur. Yurtdışında eğitimini tamamladıktan sonra işlerin başına gelen Kemal Kozan Bahar ile tanışacaktır. Mert Altın ışık 5 yıl dizide rol aldıktan sonra ayrılma kararı almıştır. Beş yılın ardından diziden ayrıldığı için üzüntü duyduğunu ifade eden Mert Altın ışık rol arkadaşı Gaye Evi’ne de teşekkür etmiştir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain