Menu

Beni Affet Dizisi Hangi Kanalda Hangi Saatte Oynayacak

beni-affet-dizi-oyunculari
Beni Affet Dizisi Ne Zaman Başlıyor
Star TV’de dram tarzında izlenilen dizi ilk olarak 2011 yılında Show Tv’de gösterime girmiştir. Kemal ve Bahar’ın Feride ve Cüneyt’in dramatik aşklarının anlatıldığı filmde peş peşe üzücü olaylar yaşanmaktadır. Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyici kitlesini elinde tutmayı başarabilmiş olan dizi hafta içi her gün saat 15:30 da yayınlanmaktadır. Yeni sezonuna başlayan dizinin hangi saatte olduğu merak edilmektedir.

Dizi hangi kanalda diye merak edenler için ise aynı kanalından devam ettiğini bildirmek gerekmektedir. Dizinin hafta içi yayınlanması nedeni ile kişiler hangi gün olduğunu artık merak etmemektedir.

Beni Affet Yeni Sezona Başladı

Sezon finalinin ardından büyük merak uyandıran dizi büyük bir heyecan ile yeni bölümlerine yer vermektedir. Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında izleyicilerin evlerine konuk olan dizi Bahar’ın Demir ile mücadelesini anlatmaktadır. Demir Bahar’ı elinde tutmak için her yolu denemiş fakat Bahar artık gerçekleri görmüştür. Kemal’in ölümünden Demir’i sorumlu tutan Bahar Demir’den intikam alabilmek için büyük bir çaba sarf ederek çocuğundan ayrı kalmayı göze almıştır.

Son bölümde Cüneyt Feride’nin annesini bulmak için uğraşmaktadır. Feride bu durumu daha sonradan öğrenecektir. Feride’nin annesi Cüneyt’in kim olduğunu bilmez fakat daha sonra Cüney’in soy adının “Kozan” olduğunu öğrenir ve Kozanların evine gider bu sırada Ferdi gerçekleri öğrenecektir. Beni Affet Dizisi Yıllardır Reytingini Koruyor

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain