Menu

Beni Affet Dizisi Ankara’nın Neresinde Çekiliyor?

beni-affet-dizisi-cekim-yeri-ankara
Beni Affet Dizisi Nerede Çekiliyor Dizi Seti Nerede (Ankara)
2011 yılından itibaren büyük bir ilgi ile takip edilen günlük diziler arasında yer alan Beni Affet dizisi hafta içi her gün Star TV ekranlarında izleyicileri ile buluşmaktadır.

Saat 15.00’da özet bölümü ile ekranlara gelen dizi Ankara’da çekilmekledir. Pek çok diziye kıyaslandığından Beni Affet dizisinin uzun süreden beri Ankara’da çekimlerinin sürmesi dizinin farklılığını da ortaya koymaktadır. Dizinin Ankara’nın hangi semtinde çekildiği ise büyük merak konusudur. Dizi hakkında yapılan araştırmalar sonucu gelen olarak dizinin Ankara’nın Ulus semtinde çekildiği bilinmektedir.

Beni Affet Oyuncuları

Gaye Turgut Evin: 1987 doğumlu oyuncu 1.78 boyunda ve 58 kilodur. Güzel oyuncu ikizler burcundandır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan oyuncu oyunculuk ile küçük yaşlar da tanışarak birçok tiyatro oyununda yer almıştır.

Beni Affet dizisinde 5 yıldır oyunculuk yapan güzel oyuncu dizide abisi rolü ile ekran karşısına geçen Deniz Evin ile evlidir. Beni Affet dizisinde Bahar karakterine hayat veren güzel oyuncu Ankara’da yaşamaktadır. Bahar karakteri ile ekran karşısında yer alan oyuncunun ilk dizisi Beni Afet’tir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain