Menu

Bengi Öztürk Kimdir / Dayan Yüreğim Dizisi Aysun


Fox TV’de yeni vizyona girecek olan Dayan Yüreğim adlı dizi kadrosu ile de göz dolduruyor. Televizyonda fragmanları ile dikkat çeken dizi çok yankı uyandıracak gibi görünüyor.

Dizi oyuncularından Aysun karakterine can veren Bengi Öztürk kimdir?

Aslında Bengi Öztürk pek de yabancı bir değil. Güzel oyuncuya birçok diziden aşinayız. 28 Aralık 1980 yılından Almanya doğumlu olan güzel oyuncu mavi gözleri ve kumral saçları ile hayli dikkat çekmektedir.

Güzel oyuncu 2004 yılında Hoş geldin hayat, Büyük buluşma adlı dizilerde rol almış ardından 2005 yılında Beşinci boyut, Dönme dolap, Kapıları açmak ve Şöhret adlı dizilerde de rol almıştır.

2007 yılında sessiz fırtına adlı dizi de Dilan, 2009 yılında Canım Ailem dizinde ise Sevin karakteri ile karşımıza çıkan güzel oyuncu daha sonra 2010 yılında Kızım nerede? ve Mükemmel Çift adlı dizide ekranlarda boy göstermiştir.

Sadece bu kadar da değil. 2011 yılında Farklı boyut, Yalan Dünya ve Ve İnsan Aldandı dizileri 2013 yılında Kıyamet, 2014 yılında Küçük Gelin adlı dizide rol alan oyuncu görüldüğü üzere dizilerin aranan yüzleri arasında yer almaktadır.

2004 yılından bu yana dizilerde ve oynadığı karakterler ile göz dolduran güzel oyuncunun oynayacağı yeni dizinde kendisine ve güzel bir iş çıkaran ekibi ile yeni dönemde vazgeçilmez bir dizi bizleri bekliyor. Kendisine ve Ekibine başarılar dileriz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain