Menu

Beklenen film: Karayip korsanları 5 Salazar’ın İntikamı fragmanı Türkçe dublaj

Merakla beklenen Karayip korsanları 5 Salazar’ın intikamı filmi Türkçe altyazı ve dublajlı olan fragmanı yayınlandı. Filmin asıl gerçek orijinal ismi: Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales Türkçeye çevrilmiş hali ise Salazar’ın intikamı olarak karşımıza çıkıyor. 26 mayıs 2017 tarihinde vizyona girecek. Hayranlar filmi dört gözle bekliyorlar. Bakalım diğer seriler gibi dünya çapında etki yaratabilecek mi?

Karayip Korsanları 5, Salazar’ın İntikamı konusu nedir? Neler olacak?

Kaptan Jack Sparrow yelkenleri açarak derin sulara doğru yol alır ve birden kötü ve hırçın rüzgarları hisseder. Bir yandan ise korkunç kaptan salazar ve onun beraberindeki hayalet korsanlar, denizdeki bütün korsanların her birini tek tek öldürmüştür. Salazer ve ekibi aynı zamnda Şeytan üçgeninden kurtulmayı başarmışlardır. Tüm korsanlar öldükten sonra hayatta kalan tek isim ise kaptan Jack Sparrow’dur.

Salazar’ın gazabından ve tehlikesinden kurtulmak için Jack Sparrow,  Poseidon Asası’nın peşine düşer fakat bu asayı alabilmek her baba yiğidin harcı değildir. Jack , Carina Smyth ve denizci Henry ile bu konuda anlaşma yapar ve dandik bir gemi ile maceraya atılırlar. Sparrow, bu yeni filmde belki de hayatındaki en zor düşmanlarla karşılaşacak. İzleyip hep birlikte göreceğiz.

Aşağıda karayip korsanları 5 Gerçek Türkçe Dublaj fragmanı verilmiştir. Video Disney Türkiye’ye aitttir. Dublaj çalışmalarından dolayı kendilerini ve ekibini takdir ediyor ve merakla beklenen o muhteşem video fragmanını sizlerle paylaşıyoruz.

Pirates Of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales (Karayip Korsanları 5) Türkçe Dublajlı 1. Fragman

karayip-korsanlari-5

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain