Menu

Beğeniyle İzlenilen Diriliş Ertuğrul Zikir Sahneleri

dirilis-ertugrul-zikir-sahneleri-gorsel
Diriliş Ertuğrul Dizisi Zikir Sahneleri
TRT 1 ekranlarının en sevilen ve reytingleri en çok zorlayan dizisi olan Diriliş Ertuğrul beğeni ve heyecan ile izlenmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul zikir sahneleri izleyiciler tarafından büyük bir takdir ve beğeni topladı. Bu sahnede Hilal ve yıldız sembolleri arasında dervişler ve Ertuğrul zikir yapdılar. Sevilen dizede başrol Ertuğrul’u canlandıran oyuncu Engin Altan Düzyatandır. Yakışıklı ve başarılı bu oyuncuyu yakın tanımaya ne dersiniz.

Engin Altan Düzyatan, 1979 da İzmir de doğmuştur ve Arnavut asıllıdır.9 Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Daha sonra İstanbul’a gelen oyuncu Kenter ve DOT tiyatrosunda görevler almıştır. Bir dönem modellikte yapan oyuncu, Beymen Clup kataloglarının reklam yüzü olmuştur.

Yedi Tepe İstanbul, Koçum Benim. Bir Bulut Olsam, Kapalı Çarşı, Yol Ayrımı, Cinayet gibi birçok dizede rol almıştır. Bir dönem 1Milyon Canlı para yarışma programı sunuculuğunu da üstlenmiştir. Yurt dışındaki bir ödül festivalinde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Neslişah Alkorlar ile evlidir. Emir Aras adında bir oğlu vardır. Halen TRT 1de Diriliş Ertuğrul adlı dizide başrolde oynamaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain