Menu

Başak Parlak Kimdir / Şevkat Yerimdar Dizisi Esin


Başak Parlak Kimdir?
3 Kasım 1988 yılında Tekirdağ’da dünyaya gelmiştir. 57 kilo, 1.71 boyundadır. Akrep burcudur ve özelliklerini kısmen taşımaktadır.

Mavi gözleri ve sarıya yakın saçları ile oldukça dikkat çekici görünüme sahiptir. Lise hayatına Tekirdağ da başlamış ve yine burada devamı sağlanmıştır.

Kemal Uçar ile evlilik hayatına devam etmektedir. Evlilik hayatı da en az kendi kariyer ve eğitim hayatı kadar başarılıdır. Bu sebeple de çok fazla eşi ile gündeme gelmek istememektedir.

İstanbul Maltepe Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler Bölümünü bitirdiği sıralarda, reklam filmleri sayesinde televizyon ile tanışmıştır.

Eğitim hayatı boyunca oyunculuğa olan merakı ve hayranlığı kendisine hemen hemen her alanda başarılı olan oyuncu, farklı tarzdaki filmlerden oldukça fazla sayılarda teklif almaktadır.

Başak Parlak Oyunculuk Hayatı

Oyunculuk hayatına 2003 yılında başlayan Başak Parlak, zaman içerisinde kendini kanıtlamış, seyirci ve yapımcıların gönlünü kazanmıştır.

Bu durum kendisini kariyer anlamında oldukça üst seviyeye taşımaya etkili etkenler arasında yer almaktadır.

Zaman içerisinde oldukça farklı filmlerde rol alan oyuncu 2007 yılında aldığı rol ile kariyerinin tam dönüm noktasını yaşamıştır.

En son aldığı sinema filmi ile de büyük ilgi odağı olmayı başarabilen oyuncular arasındadır. Zengin aile kızını canlandırdığı filmde, aşkı ve aşkına olan inancı doğrultusunda gelişen olayları göğüsleyen sevimli, naif bayanı canlandırmaktadır.

Oynadığı sinema filminin dizi sektörüne aktarılmayı düşünüldüğü durumda da kendisini yeniden aynı görevinde, aynı karakteri canlandırmaya devam edecektir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain