Menu

Barış Murat Yağcı Kimdir / Şevkat Yerimdar Dizisi Bora


Yeni yayın döneminin en iddialı yapımlarından birisi olacak olan Şevkat Yerimdar dizisinde Gizem’in ağabeyi rolünde ekranlara gelecek olan Bora karakteri tam anlamıyla keyif düşkünü, çapkın bir erkektir.

Bir turizm şirketine sahip olan Bora, araba yarışlarına meraklı, hayatını doğa sporları yaparak geçiren yakışıklı ve havalı bir zengin aile çocuğudur. Motosiklet sevdalısı olan genç, diziye renk katacak karakterlerden birisidir.

Gerçek Hayatta Bora Kimdir?

Bora’nın gerçek adı Barış Murat Yağcı’dır. 21 Ocak 1991 İzmir doğumlu 25 yaşındaki oyuncu Bahçeşehir üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur ve halen Anadolu Üniversitesi spor yönetimi bölümünde eğitim hayatını sürdürmektedir.

Birçok spor dalıyla profesyonel olarak ilgilenen genç oyuncu tam bir basketbol aşığıdır. 2002-2003 sezonunda Efes Pilsen’de de oynayan Barış, daha sonra birçok kulüpte forma giymiş, fakat yaşadığı talihsiz bir sakatlık yüzünden basketbolu bırakmak zorunda kalmıştır.

Best Fotomodel Seçilince Oyunculuk Kapıları Açıldı

Basketbolu bıraktıktan sonra modellik yapmaya başlayan Barış Murat Yağcı, katıldığı bir yarışmada Best Fotomodel seçildikten sonra yapımcıların ilgisini çekmiş ve oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Bahar Kerimoğlu tarafından 1 yıl oyunculuk eğitimi alan yakışıklı oyuncu, televizyon ekranlarının aranan yüzlerinden birisi olmayı başardı.

Hayran kitlesi sürekli olarak artış gösteren Yağcı, katıldığı televizyon programları ve rol aldığı dizilerle adından sıkça söz ettirmeyi bildi.

Yapımcıların yeni gözdesi olan genç oyuncunun bundan sonra ekranlarda daha fazla yer alması bekleniyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain