Menu

Baran Bölükbaşı Kimdir / Adı Efsane Dizisi Fiko


Adı Efsane Dizisi Fiko
Kanal D ekranlarının merakla beklenen dizisi Adı Efsane çok yakında seyircilere merhaba diyecek. Dizi daha başlamadan yayınlanan fragmanı ve oyuncu kadrosu ile büyük merak uyandırdı.

Dizinin başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer paylaşıyor. Baran Bölükbaşı ise dizide Fiko karakterine can veriyor.

Fiko dizide hangi rolü üstlenecek?

Dizinin sevilen karakterlerinden bir tanesi de Baran Bölükbaşı’nın canlandırdığı Fiko karakteri olacak. Fiko dizide okuldaki öğrencilerden bir tanesi ve koçun takımında yer alan bir basketbolcu.

Bunun dışında Fiko karakteri yakışıklılığı ile ön plana çıkmakta olsa da Fiko’nun dizide asıl vazgeçilmez olmasının nedeni sesinin çok güzel olması ve müzikle uğraşmasıdır?

Baran Bölükbaşı kimdir? Nerede eğitim aldı?

Baran Bölükbaşı 1 Mayıs 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu ailesinin yanında İstanbul’da okudu.

Okul yıllarında oyunculuğa ilgi duyan ve ailesi tarafından desteklenen Baran Bölükbaşı Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünden başarı ile mezun oldu. Başarı ile sona eren oyunculuk eğitiminden sonra Adı Efsane projesinde yer alan 23 yaşındaki oyuncunun bu ilk projesidir.

Baran Bölükbaşı’nın kişisel özellikleri nelerdir?

İstanbul’da dünyaya gelen Baran Bölükbaşı bütün eğitim hayatı boyunca İstanbul’da yer aldı. 1.75 cm boyunda ve 71 kilo ağırlığında olan genç oyuncu boğa burcudur.

Kahverengi gözleri ve siyah saçları ile oyunculuk dünyasına giriş yapan genç oyuncunun aşk dünyası ise hareketsiz bir yapıda. Yakışıklı oyuncunun şu anda bir sevgilisi bulunmuyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain