Menu

Bana Sevmeyi Anlat Hangi Gün Oynuyor Saat Kaçta

bana-sevmeyi-anlat
Fox TV ekranlarının sevilen dizilerinden olan Bana Sevmeyi Anlat her Cuma saat 20.00‘da yayınlanmaktadır. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizide Seda Bakan ve Kadir Doğulu başrolleri paylaşmaktadır. Seda Bakan dizide Leyla karakterine hayat verirken, Kadir Doğulu Alper rolünü canlandırmaktadır.

Alper ünlü bir tekstil şirketinin sahibidir. Aynı zamanda mutfakla da arası oldukça iyidir. Leyla annesi öldükten sonra üvey anne ve üvey kardeş ile yaşamını devam ettirmek zorunda kalmış, baskılardan kaçabilmek için yanlış evlilik yapmıştır. Yaptığı evlilik sonucu Rüzgar isimli bir bebek sahibi olmuştur.

Rüzgar Leyla’nın hayatındaki en değerli varlıktır. Tesadüf eseri Alper ile tanışan Leyla’nın hayatı birden bire değişecektir. Leyla’ya saplantılı halde âşık olan Haşmet Alper ve Leyla arasındaki en büyük sorundur.

Seda Bakan Kimdir?

1985 doğumlu güzel oyuncu Kocaeli/ Gebze doğumludur. TÜKVAK eğitim merkezinde oyunculuk dersi alan oyuncu Behzat Ç dizisinde Eda olarak rol almıştır. Komedi dizisinde de oldukça başarılı rol alan güzel oyuncu Kardeş Payı dizisinde de oynamıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain