Menu

Bana Sevmeyi Anlat Engin Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

bana-sevmeyi-anlat-engin
Yeni sezonun başlaması ile birlikte, tüm kanallar yeni diziler için Start vermiş bulunuyor. Fox TV’nin yeni dizisi Bana Sevmeyi Anlat yapımı da hızlı bir giriş yaparak seyirci tarafından beğenilen diziler arasında yerini almıştır.

Sizin için Bana Sevmeyi Anlat En gin kimdir? Gerçek adı nedir? Gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz ve ünü oyuncuyu yakından tanımanıza yardımcı olacak bir yazı hazırladık.

Bana sevmeyi Anlat adlı dizede Engin rolüne hayat veren oyuncunun gerçek adı Serdar Özerdir. 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Üniversite eğitimini Girne Amerikan Üniversitesinde Turizm Otelcilik okuyarak başarı ile tamamlamıştır. Daha sonra Beykent Üniversitesin de işletme okumuştur.

Serdar Özer, ilk televizyon tecrübesini 2003 yılında rol aldığı Hekimoğlu adlı dizede kazanmıştır. Daha sonra Küçük Kadınlar adlı dizede oyunculuk karayerini yükseltmeye başlamıştır.

İpsiz Recep ve Ay Tutulması adlı dizilerde de farklı roller almış izleyici tarafından sevilmiştir. Osmanlıda Derin Devlet adlı dizideki Sultan 1. Mahmut karakteri ve Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizideki Maksut karakteri çok başarılı bulunmuş ve takdir almıştır.

Serdar Özer 1.79 boya ve 72 kiloya sahiptir. Siyah saçlı ve kahverengi gözlü yakışıklı oyuncu oğlak burcudur. Sevilen oyuncu evlidir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain