Menu

Bana Sevmeyi Anlat Dizisi Kıyafeleri

bana-sevmeyi-anlat-dizi-giyim
Bana Sevmeyi Anlat Kıyafetleri
Fox TV ekranlarında Mesude Atay yönetiminde her hafta sizler ile buluşan Bana Sevmeyi Anlat dizisi her cuma akşamı severlerini ekrana kitlemeye devam ediyor.

Başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ’ın paylaştığı dizinin senaristliğini Deniz Akçay yapmaktadır.

Dizide kullanılan kostümler olay yaratıyor. İnternet üzerinden yapılan aralarda Bana Sevmeyi Anlat Dizi ve Kıyafetleri hakkında birçok kez araştırma yapıldığı tespit edilmiş ve sizler için bir araştırma gerçekleştirilmiştir.

Bana Sevmeyi Anlat Dizisi Kıyafetleri ve Dizi Sponsor Markaları Hangileridir?

Bana Sevmeyi Anlat Alper 11.bölüm; gri kaban markası Hatemoğlu olarak bilinirken triko Zara ve pantolonu Skotch&Soda marka olarak tercih etmiştir. 11. bölümde Eylül ise ceketini adl marka ve çantasını Koton marka kullanmıştır.

Dizinin güzel oyuncusu Leyla karakteri 11. bölümde giydiği elbisesini Perspective, kabanını adl ve siyah elbisesini Biancoenero marka olarak seçimlerini gerçekleştirmiştir.

Bana Sevmeyi Anlat 8. bölüm Canan kombini ise Begüm Bakkala aittir. 6. bölümde Leyla’nın giydiği işlemeli ceket Forever New marka olarak bilinmektedir. 4.bölüm Leyla’nın olay botları I Love Shoes markasına aittir.

bana-sevmeyi-anlat-dizi-kiyafetleri-5 bana-sevmeyi-anlat-dizi-kiyafetleri bana-sevmeyi-anlat-dizi-kiyafetleri-6 bana-sevmeyi-anlat-dizi-kiyafetleri-3 bana-sevmeyi-anlat-dizi-kiyafetleri-2 bana-sevmeyi-anlat-dizi-kiyafet-modelleri bana-sevmeyi-anlat-dizi-kiyafeti bana-sevmeyi-anlat-dizi-kiyafetleri-1

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain