Menu

Bana Sevmeyi Anlat Alper Çeketi Ve Kıyafeti

bana-sevmeyi-anlat-alper-gorsel
Fox TV ekranlarında her hafta Cuma günleri saat 20:00’de Bana Sevmeyi Anlat dizisi yayınlanmaktadır.Ana haber bülteninden hemen sonra yayına giren dizinin özet bölümleri hafta sonları ve Cuma günü geceleri Fox TV ekranında yer almaktadır. Dizi dram türünde çekilmiş bir dizisidir.

Dizi Kıyafetleri:

Bana Sevmeyi Anlat dizisinde yer alan Alper karakterinde rol alan Kadir Doğulu, her bölümde giydiği kıyafetler dikkat çekmektedir. Giydiği ceketler ve taktığı aksesuarlar ile izleyicilere merak uyandırmıştır.

Hangi marka olduğu ve nerede satıldığı hakkında bilgi istenmiştir.

Kadir Doğulu’nun dizi bölümlerinde giydiği ceket ve kıyafet markalarından bazıları:

Hatemoğlu, Scotch&Soda, Koton, Perspective, Goquet, adL, Biancoenero, H&M, Ramsey, Vero, Forever N, Gacharel, Forever New, Bendis, Diesel, Lufian, Kip, Nacar, 4Fellas, Zara, TrendyolMİlla gibi dünyaca ünlü markalarla kıyafet ve aksesuarlarında bir bütün oluşturmaktadır.

Ceket modellerini bu markalardan seçerek aldığı ve aynı zamanda gömleklerini de buradan seçmektedir. Ceket ve kıyafet uyumu ile dizide dikkat çeken erkek oyunculardan biri haline gelmiştir.

bana-sevmeyi-anlat-alper-ceket bana-sevmeyi-anlat-alper-ceketi bana-sevmeyi-anlat-alper-giyim  bana-sevmeyi-anlat-alper-kiyafeti

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain