Menu

Aycan Varış Kısmetse Olur İnstagram Facebook Twitter Hesabı

aycan-varis-resim
Türkiye’de izlenme rekorlarını alt üst eden yarışma programı Kısmetse Olur Kanal D ekranlarında hafta içi her gün sizler ile buluşmaya devam ediyor. İlgi çekici gelin adayları ve damat adayları ile herkesi ekranlara kitleyen yarışma 2. Sezonda da aynı formatla devam etmektedir.

2. sezon yarışmacılarından olan Aycan Varış gelin adayları arasında en dikkat çekenlerden bir tanesi olmayı başardı. Türk halkı Aycan Varış kimdir, nerelidir araştırmalarını detaylı bir şekilde yapmaya başladı.

Oğlak burcu olan yarışmacı, 22 yaşında ve Çorumludur. İstanbul’ da ikamet etmektedir. Sosyal medya hesapları, yarışmanın yeni ve dikkat çeken yüzü olan Aycan Varış yorumları ile sallanıyor.

Güzelliği ve sivri dili ile dikkat çeken yarışmacının twitter hesabı @aycanvariss olarak bilinmektedir. Sosyal medyanın en çok kullanılan platformlarından olan instagram hesabı ise @aycanvarisofficialfb olarak biliniyor. Yarışmacı adına sosyal medya hesaplarında birçok fan sayfası bulunmaktadır. Sevilen yarışmacının her anı fanları tarafından takip ediliyor ve birçok fotoğrafı sevenleri ile paylaşılıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain