Menu

Aşk Ve Mavi Ne Zaman Hangi Gün Oynuyor

ask-ve-mavi-oyunculari
Aşk Ve Mavi Beklenenin Üstünde Bir Performans İle Seyircisiyle Buluştu

Başrollerini Emrah ve Burcu Kıratlı’nın paylaştığı dizi ekranlarda ilk çıktığı andan itibaren nasıl bir dizi olacağı hangi saatte yayınlanacağı merak konusu olmuştur.

Götür beni gittiğin yere olarak adlandırılan dizinin hangi gün ekranlara getirileceği herkes tarafından merakla beklenmiştir. Her Cuma saat 20:00’da başlayan filmin konusu imkansız bir aşk hikayesini dillendirmektedir. Cezaevinde gençlik yıllarını geçiren Ali’nin sevmek hiç hiçbir fırsatı olmamıştır.

Kader iki genci Ali cezaevinden çıktığı gün buluşturmak için ağlarını yavaş yavaş örmüş ve çeşitli olaylarla onları karşılaştırmış ve aralarında tutkulu bir aşk hikayesi başlamıştır. Anlaşmalar yapılırken dizinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz kesinleşmemiş olsa da son yapılan anlaşma ile ATV ekranlarını süslemiştir.

İlk Bölüm İzlenme Rekorları Kırdı

Daha ilk bölümüyle Emrah severleri ekrana kilitleyen Aşk ve Mavi dizisi ATV’nin sevilen dizileri arasında yerini almış durumdadır. Sevilen dizi aşk ile beraber hüzün dolu bir aşkı anlatmaktadır. Bir yanda ailesi diğer yanda eşi arasında kalan Ali, hüzünlü aşk hikayesini yüreklere işlemiş gözüküyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain