Menu

Aşk Laftan Anlamaz Final Mi Yapıyor?


Dizi Mayıs ayında çekilmeye başlandı. Romantik gençlik dizisi olarak Show TV ekranında her hafta gösterime giriyor. 15 Haziranda TV’de yayına girmesinin ardından, ilk günler yüksek seyirci kitlesi oranına ulaştı.

Fakat zaman geçtikçe dizi oranlarında düşmeler yaşanmaya başlandı. Oranların giderek azalması dizinin final yapacağı sorusunu beraberinde getirdi.

Şuan için bu konu hakkında resmi bir açıklama yapılmamaktadır. Dizi hala yayınlamaya devam etmektedir.

Belki dizi kanal değişikliği yapabilir ya da diziye yeni oyuncu dahil olabilme öncelikleri alınan önlemler arasında olabilir.

Aşk Laftan Anlamaz Hikaye Ve Oyuncuları:

Aşk Laftan Anlamaz televizyon dizisinde Burak Deniz, tekstil dünyasının babası olan Sarsılmaz ailesinin tek gözdesi Murat Sarsılmaz, Hande Erçel dizide canlandırdığı Hayat olarak seyirci karşına çıkıyor.

Canlandırdığı dizide ki karakteri, Giresun doğumlu, İstanbul’da iki kız arkadaşı ile ev arkadaşı olan Hayat, şans ve tesadüf sonucu yolları birbirine rastlayan Murat’ın aniden kavga ile başlayıp aşk ile hızlı bir şekilde devam eden keyif dolu aşk hikâyelerini anlatılıyor.

Aşk Laftan Anlamaz yapımcılığını üstlenen Bi Yapım, dizinin oyuncu kadrosunda; Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Merve Çağıran, Demet Gül, Süleyman Felek, Tuğçe Karabacak, Sultan Köroğlu, Evren Duyan ve Nazan Diper gibi geniş oyuncu kadrosuna sahip dizinin Yönetmenliğini yapan Müge Uğurlar, senaryo ise Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses ekibi tarafından yazılıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain