Menu

Aşk Laftan Anlamaz Doruk Kimdir Kaç Yaşında Ve Gerçek Adı

ask-laftan-anlamaz-doruk-kimdir
Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Doruk Kimdir Kaç Yaşında Ve Gerçek Adı Hakkında Kısa Bilgi
SHOW TV ekranların sevilen ve beğenilen dizilerinden olan Aşk Laftan Anlamaz oyuncu kadrosuna yeni dâhil olan, Doruk karakteri kimdir merak ediliyor. Sizler için Aşk Laftan Anlamaz Doruk kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir gibi biyografik bilgileri yazıya döktük.

Aşk Laftan Anlamaz kadrosuna yeni katılan oyuncunun adı Oğuzhan Karbidir. Genç ve yakışıklı oyuncu Niğde’de 1992 yılında doğmuştur. TV ekranların yeni yüzleri arasında olan oyuncu, seyirci tarafından beğenilmiş ve hakkında merak oluşan insanlar arasında yer almıştır.

Daha önce hiç bir dizi ve programda görev almayan genç oyuncu ilk deneyimi olmasına rağmen, dizide büyük başarı göstermiş ve onay almıştır. Aşk Laftan Anlamaz adlı dizide aldığı rolde Doruk adlı karaktere can vermektedir.

24 yaşındaki Oğuzhan Karbi aslen Niğdelidir. Şu anda Bodrum’da yaşamaktadır. Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan genç oyuncu, ekranlara ilk adımını Aşk Laftan Anlamaz adlı diziyle atmış oldu.

Oğuzhan Harbi 1. 81 boyunda ve 79 kilodur. Mavi gözlere ve kahverengi saçlara sahip genç oyuncu ikizler burcudur. Bekâr olan Karizmatik oyuncu aşk dedikodularını kabul etmiyor. Kendisine oyunculuk kariyerinde başarılar diliyoruz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain