Menu

Aşk Laftan Anlamaz Doruk Kimdir Gerçek Adı Ve Yaşı

ask-laftan-anlamaz-doruk
Show TV’nin beğeni ile izlenen dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın oyuncularından Doruk karakterini canlandıran Aşk Laftan Anlamaz Doruk Kimdir Gerçek Adı ve Yaşı: Oğuzhan Karbi 26.05.1992 Niğde doğumludur.

Oğuzhan Karbi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olup kariyer hayatına ilk adımı Aşk Laftan Anlamaz ki dizisi ile atmıştır. Oğuzhan Karbi 1.79cm boyunda olup 75kg’dır. Aşk Laftan Anlamaz dizisi 16 Haziran 2016 günü sevenleri ile ekranlarda buluşmuştur.

Aşk laftan anlamaz dizisinin oyuncuları:

Hande Erçel – Hayat: Hande Erçel 24.11.1993 Balıkesir doğumlu olup Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitimine devam etmektedir.

Hande Erçel ilk olarak Hayat Ağacı dizisinde Selen karakteri ile adını duyurup ardından Güneşin kızları dizisinde Selin karakterini canlandırmıştır. Şu anda Show TV ekranlarında yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz adlı dizide Hayat karakterini oynamaktadır.

Burak Deniz – Murat Sarsılmaz: 1989 İstanbul doğumlu olan Burak Deniz ilk olarak adını Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde toprak karakterini canlandırmıştır.

Oğuzhan Karbi – Doruk: Oğuzhan Karbi’nin ilk TV dizidir. Oyunculuğa ilk olarak Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile adım atmıştır.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain