Menu

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Nerede Çekiliyor Çekim Yerleri


15 Haziran 2016’da yaz dizisi olarak sezona giriş yapan ve büyük izleyici kitlesi toplayan yapımcılığını Bi Yapımın üstlendiği Aşk Laftan Anlamaz dizisi Show TV ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanmakta olup tekstil kralı bir ailenin oğlu olan Murat’ın İstanbul’a gelişi ve buradaki olaylarla yaşadığı aşkı anlatan bir maceradır.

Dizinin başrollerinde kimler var? Hangi mekanlarda çekiliyor?

Daha önce Güneşin Kızları dizisiyle tanıdığınız Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitimine devam eden Hande Erçel ve sanat tarihi okuyan ve bu dizi ile ilk başrol deneyimini yaşayan Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı dizinin hayranlarının merak konusu olan romantik komedi türünde.

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi nerede çekiliyor çekim yerleri ve adresleri İstanbul’un tarihiyle ve eşsiz doğasıyla güzel olan çeşitli semtlerinde olmakla birlikte çekilen sahnelerin büyük çoğunluğu Kağıthane, Beykoz ilçelerinde devam etmektedir.

ilk bölümlerinde konu gereği Hayat karakterinin Giresun’da doğması nedeniyle orada başlayan çekimler sonraları İstanbul’da yaşaması ile burada devam etti.

Özellikle Kağıthane Bağlar Caddesi Tarık Ediz Giyim Şirketi içinde çekilen sahneler mevcuttur. Dizi setini ziyaret etmek isteyen dizi takipçileri oyuncularla karşılaşmak için çekim yerlerini araştırmaktalar.

Sıcak hikayesiyle kitlesini mutlu eden dizide, tesadüfen karşılaşan iki gencin hayatının aşkın kapılarını açan yolunda karşılaştıkları eğlenceli anları anlatan kimi zaman komik kimi zaman romantik dakikalar yaşatan hikayesi anlatılmaktadır.

Çiftin kavgayla başlayıp aşkla biten atışmalar ve sataşmalarla geçen maceraları diziye renk katmıştır.

Dizi setini ziyaret etmek isteyen dizi takipçileri oyuncularla karşılaşmak için çekim yerlerini araştırmaktalar.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain