Menu

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Çalan Müzikleri


Show TV’nin sevilen dizisi “Aşk Laftan Anlamaz” 2016 yapımı romantik komedi tadından bir dizidir. Yapımcılığını Bi Yapım üstlenmiştir. Sevilen dizinin baş rollerini Hande Erçel ve Burak Deniz paylaşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar oturuyor. Senaristliğini ise Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses yapıyor.

Aşk Laftan Anlamaz Dizisinin Konusu:

Sarsılmaz ailesi ünlü bir tekstil imparatorudur. Veliaht Murat Sarsılmaz Giresun’ da doğar ve İstanbul’ da 2 kız arkadaşıyla birlikte yaşar.

Bir tesadüf sonucu Hayat ile karşılaşır ve yine tesadüfen Hayat, Murat’ın şirketinde asistan olarak işe başlar. Kavgayla başlayıp aşkla devam eden bu tesadüfler, hikayeyi içinden çıkılmaz ve eğlenceli bir hale getirir.

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Çalan Müzikleri: 

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin jenerik müziği ünlü şarkıcı Can Bonomo tarafından kaleme alındı. Şarkı, çok kısa sürede sosyal medyada en çok dinlenenler listesine girmeyi başardı.

Sezen Aksu – Şanıma İnanma:  Sevilen dizinin bölümlerinde geçen şarkılardan biri Sezen Aksu’nun seslendirdiği “Şansıma İnanma” adlı şarkıdır.

Şarkı, ünlü sanatçının 2005 yılında çıkardığı “Bahane” albümünde yer alıyor. Söz ve müziği sanatçının kendisine ait olan şarkı, dizide oldukça dikkat çekiyor.

Grup 27 – Sokak Lambası:

Başarılı grubun seslendirdiği şarkının sözleri Okan Şarlı’ ya, Müziği ise Okan Şarlı ve Murat Arıkan’ a aittir. Yapımcılığını ise Gripin Yapım üstlenmiştir.

Kenan Doğulu – Baş Harfi Ben:

Sevilen dizide geçen şarkılardan bir diğeri de Kenan Doğulu’nun 2006 yılında çıkardığı “Festival” albümünde bulunan “Baş Harfi Ben” adlı şarkısıdır. Söz ve müziği ünlü şarkıcının kendisine aittir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain