Menu

Aşk Laftan Anlamaz Çekim Yerleri

ask-laftan-anlamaz-cekim-yerleri
Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Nerede Çekiliyor Çekim Yerleri Hakkında Bilgi
Show TV ekranlarında yaz dizisi olarak gösterime giren dizi büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Dizinin güzel oyuncularından Hande Erçel dizi de Hayat karakteri ile sevenlerinin karşısında yer almıştır.

Dizi başladığı günden beri büyük bir hayran kitlesine sahip olarak reyting sıralamalarında yerini korumaya devam etmiştir. Dizinin nerede çekildiği ise büyük merak konusu olmaktadır. Aşk Laftan Anlamaz dizisi İstanbul Kağıthane Merkez’de çekildiği bilinmektedir.

Aşk Laftan Anlamaz Dizi Oyuncuları

Hande Erçel: 1993 doğumlu olan güzel oyuncu Balıkesir Bandırma2da dünyaya gelmiştir. 2012 yılında Azerbaycan’da yapılan güzellik yarışmasından ikinci olarak ayrılan oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitim görmüştür.

1.75 boyunda ve 54 kiloya sahip olan güzel oyuncu daha önce Güneş’in kızları dizisinde Selin karakteri ile ekran karşısında izleyiciler ile buluşmuştur. Çılgın Dershane filmlerinde de rol alan oyuncu Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hayat rolü ile ekran karşısına yeniden çıkmıştır.

Oynadığı dizide Trabzon’dan İstanbul’a gelen ve burada iki arkadaşı ile birlikte kalan Hayat çalışmaya başladığı iş yerine hayatının aşkı ile tanışacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain