Menu

Aşk Laftan Anlamaz Burak Deniz Kimdir Nerelidir?

ask-laftan-anlamaz-burak-deniz-kimdir
Aşk Laftan Anlamaz Burak Deniz Kimdir Nerelidir? Boyu Hayatı Ve Yaşı Hakkında Kısa Bilgi
Aşk Laftan Anlamaz adlı dizi SHOW TV ekranlarındaki beğenerek ve severek izlenen diziler arasında yer alıyor. Burak Deniz, e bu keyifli dizede, Hande Erçel rol arkadaşlığı yapıyor.

Burak Deniz dizede genç, yakışıklı, zengin Holding sahibi varisi Murat sarsılmaz karakterini canlandırıyor. Sizin için Aşk Laftan Anlamaz Burak Deniz kimdir nerelidir gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir yazı hazırladık.

Genç ve yakışıklı oyuncu 20 Ekim 1989 da İstanbul’da doğmuştur. Anne ve babası ayrı büyüyen çocuklar arasında yer alır. Lise eğitimini bitirdikten sonra Üniversitede Sanat Tarihi okumuştur.

İlk oyunculuk kariyerine 2011 yılında Timur savcı yapımı olan Kolej Günlüğü adlı dizi ile başlamıştır.2012 de ise Sultan adlı dizedeki başarı rolü ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha sonra çok yüksek reytingler alan Kaçak adlı dizede Burak adlı karaktere can vermiştir.

Dizilerin aranan genç yüzü haline gelen Burak Deniz 2015 yılında Tatlı Yalancılar adlı projede rol almış ve adından daha sık söz edilen hale gelmiştir. Halen Aşk Laftan Anlamaz adlı sevilen dizide başrolde oynamaktadır.

Burak Deniz 1.82 boyunda ve 77 kg’dır. Terazi burcudur.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain