Menu

Aşk Laftan Anlamaz Aslı Kıyafetleri

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Aslı Kıyafet Modelleri
Dizinin Başlama Saati ve Günü:Show TV kanalında Çarşamba günleri 21:00’de Aşk Laftan Anlamaz dizisi ekranlarda yer almakta. Dizinin özetleri Çarşamba gece yayın akışlarında verilmektedir.

Show TV teleteksi üzerinden program yayın akışı takip edilebilir. Günlük ve haftalık olarak yenilenen yayın akış listesi bir sonraki günün yayın programları ve saatleri verilmektedir.

Aslı Kıyafetleri:

Dizinin her bölümünde oyuncular farklı ve kendilerini şık gösteren kıyafet seçimleri yapmaktadırlar. Bu kıyafetler dünyaca ünlü markaların yanında, bilindik markalardan da olmaktadır. Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Aslı rolünün giydiği kıyafetlerden bazı markalar:

Boyner, Beyaz Butik, Koton, Forever New, Hayal Tasarım, Mynameiso.co, Zara, İlvi, Lidyana, I Love Shoes, Süleyman Tezcan, Selma Çilek, Sagaza Madrid, Batik, Lefon, Zeynep Ökmen, Oxxo, Emo oOptik, Opia, Ece Gözen, Selim Baklacı, Pinkylola, Bsl Fashion, Vog Consept, Madebyza, Petites Pierres, Nocturne, adL gibi markalar ile dizi bölümlerinde yer almaktadır. Her hafta yayına giren dizinin giyim, ayakkabı, çanta, takı ve aksesuarı bu markalar üzerinden sağlanmaktadır.

ask-laftan-anlamaz-asli-elbisesi ask-laftan-anlamaz-asli-giyim-modeli ask-laftan-anlamaz-asli-giyim ask-laftan-anlamaz-asli-kiyafet-modasi ask-laftan-anlamaz-asli-kiyafeti ask-laftan-anlamaz-asli-kiyafetleri

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain