Menu

Aşk Laftan Anlamaz Aslı Kaç Yaşında Kimdir Gerçek Adı Nedir?

ask-laftan-anlamaz-asli-kimdir
Aşk Laftan Anlamaz dizisinin Aslı’sı Özcan Tekdemir bu dizi ile büyük bir beğeni toplamayı başartabilmiştir. Daha önce Kara Para Aşk, Hatırla Gönül gibi dizilerde rol alan oyuncu Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile daha çok ön planda olacaktır.

Aslı dizide Hayat’ın ev arkadaşından birini canlandırmaktadır. Oldukça saf ve sempatik karakteri ile kendini sevdirmeyi beceren oyuncu eğlenceli tavırları ile ekran karşısında yer almaktadır.

Özcan Tekdemir Kimdir?

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir. Güzel oyuncu tiyatro üzerine iyi bir eğitim alarak pek çok dizide rol almayı başarabilmiştir.

Özellikle bakır tonu saçları ile dikkat çeken oyuncu 1.68 boyunda ve 54 kilodur.

Oyunculuk ile erkan yaşlarda tanışan güzel oyuncu Atv ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Kara Para Aşk dizisinde de rol almıştır.

Bunun yanı sıra güzel oyuncu Hatırla Gönül ve Merhamet gibi dizilerde de rol almayı başarabilmiş önemli oyuncular arasında yer almaktadır. Son olarak Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ekranlara boy gösteren güzel oyuncu bu dizide sevimli ve sempatik bir kızı canlandırmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain